KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13442004
nr 1344 2004
Mario Duzel
(1938-2019), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Komposition, en signerad. Olja på duk, 47x40 cm respektive 38x46cm
Mario Duzel, svensk bildkonstnär född 1938, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 20:50:47
300 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)